یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه – آموزش زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه یکی از دلایل موفقیت دانشجویان و مهاجران در خارج از کشور است. یکی از بهترین روش های آموزش زبان فرانسه قرارگیری زبان آموز در محیط و تعامل با افرادی است که زبان فرانسه زبان مادری آنهاست. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص کبک را دارند بایستی مدرک زبان فرانسه را اخذ نمایند. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه به زبان فرانسوی را دارند می بایست مدارک لازمه را اخذ نمایند.

متاسفانه بسیاری از موسسات جهت جذب هر چه بیشتر متقاضیان اقدام به تبلیغات اشتباه مانند اخذ پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان می نمایند. پر واضح است حتی در صورتی که ادعای آنها درست باشند متقاضیان را وارد مسیر شکست خواهند کرد. چرا که تسلط افراد به زبان در پیشرفت زندگی اجتماعی و کسب فرصت های شغلی مناسب بر کسی پوشیده نیست.

از آنجاکه هدف موسسه علم افروز فقط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی برای متقاضیان نمی باشد، برخود واجب می داند اطلاعات کامل، صحیح و واقع بینانه به دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور ارائه دهد. شایان ذکر است متقاضیان باید دانش زبانی خود را حدالمقدور تکمیل نمایند، تا با ورود در کشور مقصد احتمال موفقیت خود را چندین برابر می نمایند.

 

یادگیری زبان فرانسه در کشور فرانسه

پروسه ی یادگیری زبان وشرکت در امتحانات بین المللی زبان و اخذ مدارک مورد نیاز می تواند بسیار وقت گیر و فرسایشی باشد. پروسه طولانی یادگیری زبان های خارجی با توجه به محیا نبودن محیط مناسب – عدم دسترسی به افرادی که زبان فرانسه زبان مادری آنهاست – بعد از مدتی باعث دلسردی افراد گردد.

با توجه به مقدمه مذکور موسسه بین المللی علم افروز شرایطی را برای متقاضیان فراهم آورده است تا بتوانند جهت یادگیری زبان مور نیاز به کشور مورد نظر مهاجرت نمایند و در همان کشور دوره ی آموزش زبان را طی کنند.

در این مقاله به بررسی مزایای یادگیری زبان فرانسه در کشور فرانسه می پردازیم، براساس تجربه های کسب شده یک دوره ی ۵ تا ۶ ماهه جهت یادگیری زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته کفایت می کنند.

 

مزایای دوره های یادگیری زبان فرانسه در کشور فرانسه

  • یادگیری زبان در محیط فرانسوی زبان که سرعت و کیفیت یادگیری را به صورت چشمگیری افزایش می دهد و باعث میگردد زبان آموزان زبان فرانسوی را با لهجه بهتری فراگیرند.
  • هزینه بسیار مناسب شرکت در این دوره ها نسبت به هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه در داخل ایران.
  • مناسب بودن هزینه زندگی در فرانسه و همچنین امکان اخذ کمک هزینه های زندگی برای زبان آموزان و دانشجویان.
  • آشنایی با فرهنگ، آداب و رسوم و شرایط زندگی مردم فرانسه.
  • اخذ ویزای تحصیلی برای زبان آموز و اخذ ویزای همراه در صورت امکان.
  • از مهمترین مزیت این دوره میتوان به امکان ادامه تحصیل رایگان در تمامی رشته ها بعد از پایان دوره ی زبان دانست. به گونه ای که دانشجویان و متقاضیان ادامه ی تحصیل در تمامی مقاطع از دبیرستان به بالا می توانند به طور رایگان ادامه ی تحصیل دهند و اقامت کشور فرانسه را نیز اخذ نمایند.

موسسه ی علم افروز برای تمامی متقاضیان ویزای یکساله ی دانشجویی اخذ می نماید، ضمن اینکه تمامی فرآیند انجام کار از جمله اخذ پذیرش، اجاره ی خوابگاه، اخذ ویزای تحصیلی توسط موسسه به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای انجام میگیرد و متقاضیان تمامی هزینه ها را پس از انجام کار پرداخت می نمایند.

این یک فرصت طلائی برای افرادی می باشد که از پروسه ی یادگیری زبان در ایران خسته شده اند و قصد دارند با ورود به محیطی تازه پروسه یادگیری زبان را ادامه دهند و زندگی جدیدی را آغاز نمایند. از دیگر مخاطبان این دوره افرادی هستند که تمایل دارند از شرایطی خوبی برای زندگی در خارج از کشور برخوردار باشند و به دنبال پیشرفت تحصیلی و کاری در خارج کشور می باشند.

 

در باره نویسنده :

موسسه علم افروز با بهره‌گیری از وکلا و افراد تحصیل کرده به طور تخصصی اقدام به انجام کلیه فرآیند پذیرش دانشجویان در کلیه مقاطع تحصیلی و دوره‌های یادگیری زبان‌های خارجی در دانشگاه‌های معتبر اروپایی می‌نماید. چنانچه قصد دریافت مشاوره تخصصی در مورد اخذ پذیرش، اخذ خوابگاه، راهنمایی درزمینه اخذ کمک هزینه‌های تحصیلی، ثبت نام و سایر امور مربوطه را دارید فرم مشاوره و ارزیابی تحصیل در خارج از کشور را تکمیل نمایید.

ثبت ديدگاه