دوره‌های زبان در کشور مجارستان

یکی از بهترین فرصت های مهاجرت به اروپا شرکت در دوره‌های زبان آلمانی یا انگلیسی در مجارستان و دریافت ویزای دوره زبان است. در سال‌های اخیر و با توجه به رشد روز افزون رشد اقتصادی کشورهای حوزه شنگن، نیاز به نیروی متخصص و کارآمد جهت تصدی مشاغل مختلف در کشورهایی نظیر آلمان و اتریش به شدت احساس می‌گردد. روش‌هایی مانند اخذ ویزای جستجوی کار آلمان (جاب سیکر – Job Seeker) و یا ویزای نیروی کار کاملاً متخصص اتریش (Very Highly Qualified Workers) از مواردی است که بسیار مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است.
علاوه بر موارد ذکر شده فرصت‌های بی‌نظیر تحصیل درکشورهای حوزه اسکاندیناوی مانند نروژ که تحصیل در آن برای بسیاری از مقاطع تحصیلی رایگان است و یا موقعیت تحصیل رایگان در کشور آلمان که به عنوان یکی از مقاصد آکادمیک همواره مورد توجه بوده است بیش از پیش مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است.
با این مقدمه و با توجه به طیف وسیعی از مشکلاتی که متقاضیان مهاجرت به اروپا با آن مواجه هستند. یافتن راهی که علاوه بر تسهیل روند مهاجرت، درصد موفقیت بالایی در اخذ ویزا داشته باشد همواره دغدغه متقاضیان بوده است.

پروسه‌های زمان‌بر یادگیری زبان و اخذ مدارک بین‌المللی، اخذ پذیرش تحصیلی از مراکز علمی معتبر ، یافتن شغل، دریافت ویزا از سفارتخانه کشور مقصد، تطابق با فرهنگ و آداب و رسوم کشور جدید، همه و همه از مواردی هستند که بسیاری از متقاضیان ترجیح می‌دهند دوره‌های زبان آلمانی و یا انگلیسی را در کشورهای اروپایی بگذرانند تا ضمن یادگیری زبان و تطبیق با فرهنگ کشور جدید، از فرصت‌های ویژه تحصیلی و کاری در اروپا بهره‌مند گردند.

این مجموعه همواره به دنبال یک روش مهاجرتی هدفمند و مشخص بوده که متقاضیان بتوانند با اطمینان خاطر به آن اعتماد نمایند و پس از اخذ ویزا هم مسیر مشخصی را در کشور مقصد دنبال کنند.

بوداپست

بوداپست پایتخت کشور مجارستان

دوره زبان در مجارستان – دوره‌های آلمانی و انگلیسی

دوره زبان انگلیسی (یا آلمانی) در مجارستان بهترین فرصت قطعی برای مهاجرت می‌باشد، متقاضیان با هر شرایطی و بدون داشتن مدرک زبان می‌توانند برای این دوره‌ها اقدام نمایند و پس از ورود به کشور مجارستان به مدت یک سال زبان مورد نظر را آموزش ببینند و پس از اتمام دوره زبان در مجارستان و بدون نیاز به بازگشت به ایران، برای کار و یا ادامه تحصیل وارد کشورهای آلمان، اتریش و یا سوئیس شوند.
با توجه به درصد موفقیت بسیار بالای دریافت ویزای دوره زبان مجارستان، متقاضیان می‌توانند از این طریق آموزش زبان در کشور مجارستان را شروع نمایند و سپس بدون نیاز به مراجعت به ایران ویزای خود را به کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس (یا سایر کشورهای حوزه شنگن) تبدیل نمایند. در واقع این روش، راه مطمئن‌تری برای ورود و ویزا شدن در حوزه شنگن می‌باشد.

جزیره مارگارت در بوداپست

جزیره مارگارت در بوداپست

مزایای دوره‌های زبان در مجارستان

مجارستان عضو اتحادیه‌ی اروپا و کشورهای شنگن می‌باشد و طبیعتاً تمامی قوانین اتحادیه اروپا نیز در این کشور حاکم می‌باشد، از مزایای تحصیل زبان در کالج های کشور مجارستان می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • نزدیکی مجارستان به کشورهای اروپای غربی از جمله آلمان و اتریش به طوریکه فاصله‌ی بوداپست (پایتخت مجارستان) تا وین (پایتخت اتریش) حدوداً 2 ساعت با ماشین می‌باشد.
 • با شرکت در دوره‌های زبان در کشور مجارستان متقاضیان می‌توانید برای ادامه‌ی تحصیل و یا اشتغال از راهی سریع، مطمئن و آسان به سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان و اتریش وارد شوند.
 • درصد موفقیت این روش مهاجرت به اروپا بسیار بالاست و تقریباً تمامی متقاضیان این موسسه ویزا شده‌اند.
 • برای دانشجویانی که قصد ادامه‌ی تحصیل در رشته‌ی پزشکی در کشورهای طراز اول اروپا را دارند بهترین فرصت شرکت در دوره‌های زبان در کشور مجارستان است. در این روش متقاضی ضمن یادگیری زبان و آشنایی با فرهنگ کشورهای اروپایی می‌تواند پس از اتمام دوره در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در کشور آلمان، اتریش و یا سایر کشورهای اتحادیه‌ی اروپا شوند.
 • پس از اتمام دوره زبان انگلیسی یا آلمانی در مجارستان، متقاضیان می‌توانید بدون نیاز به بازگشت به ایران برای ادامه تحصیل و یا کار، ویزای جدید خود را اخذ نمایید.
 • هزینه‌های تحصیل و زندگی در مجارستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین‌تر بوده و این امر این فرصت را برای متقاضیان فراهم می‌کند که با هزینه‌ای پایین‌تر زبان مورد نظر را آموزش ببیند و با آمادگی بیشتری برای ورود و یافتن کار به کشورهایی که هزینه‌های زندگی بالاتری دارند اقدام نمایند.
 • دوره‌های زبان انگلیسی یا آلمانی در کالج‌های معتبر کشور مجارستان برگزار می‌گردد و در پایان مدرک معتبری به متقاضیان ارائه می‌گردد. تمامی مدارک ارائه شده مورد تائید وزارت علوم مجارستان و وزارت علوم و تحقیقات ایران است.
ساختمان پارلمان مجارستان

ساختمان پارلمان مجارستان

پس از اتمام دوره‌ی زبان در کشور مجارستان، گزینه‌های زیادی پیش روی متقاضیان می‌باشد که با توجه به هدف و شرایط خود می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب نمایند:

 • دریافت پذیرش در یکی از دانشگاه‌های مجارستان و تمدید کارت اقامت
 • یافتن کار در مجارستان و عقد قرارداد با کارفرما و تمدید کارت اقامت
 • دریافت پذیرش تحصیلی از هریک از دانشگاه‌های کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا و دریافت اقامت آن کشور بدون نیاز به مراجعت به ایران
 • یافتن فرصت کاری در هریک از کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا مانند ویزای جستجوی کار آلمان (جاب سیکر – Job Seeker) و یا ویزای نیروی کار کاملاً متخصص اتریش (Very Highly Qualified Workers) و دریافت اقامت آن کشور به نیاز به مراجعت به ایران
با توجه به نزدیکی کشور مجارستان به کشورهای اروپای غربی مخصوصاً آلمان و اتریش، این فرصت برای شما مهیا می‌باشد که برای پیدا کردن کار و یا مصاحبه‌های کاری وارد این کشورها شوید و بدون هیچ محدودیتی تردد داشته باشید.

متقاضیان محترم می‌توانند پس از اتمام دوره‌ی زبان خود در کشور مجارستان، پیدا کردن کار و یا اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا را به موسسه‌ی ما بسپارند.

کالج زبان در مجارستان

کالج زبان مجارستان از کالج‌های معتبر این کشور در زمینه‌ی آموزش می‌باشد و در پایتخت این کشور یعنی شهر بوداپست واقع است که باعث می‌شود دانشجویان فرصت پیدا کردن کار و آشنا شدن با فرهنگ اروپایی را دوچندان داشته باشند.
شرایط دریافت این نوع ویزا بسیار آسان‌تر از سایر کشورهای حوزه‌ی اروپا می‌باشد، که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 •  داشتن سن حداقل 18 و حداکثر 38 سال
 •  دارندگان مدرک دیپلم تا سن 30 سال بالاترین شانس ویزا را دارند
 •  دارندگان مدرک کارشناسی تا سن 32 سال بالاترین شانس ویزا را دارند
 •  دارندگان مدرک کارشناسی ارشد تا سن 38 سال بالاترین شانس ویزا را دارند
 •  ارائه موجودی حساب به ارزش ریالی 8 هزار یورو (نیاز به گردش حساب نمی‌باشد و اگر این مبلغ به مدت یک هفته در حساب متقاضی باشد کفایت می‌کند)
 •  سایر مدارک مورد نیاز با توجه به کالج انتخابی متقاضی متغیر می‌باشد.

کلیه مراحل پذیرش و اخذ ویزا توسط تیم مجرب این مجموعه به‌دقت صورت می‌گیرد و درنهایت متقاضیان ویزای یکساله ی کشور مجارستان را دریافت می‌نمایند،
پس از ورود متقاضی به کشور مجارستان و پس از گذشت حدود یک ماه از زمان ورود، متقاضی کارت اقامت یکساله دریافت می‌نماید. با این کارت امکان تردد در تمامی کشورهای اتحادیه‌ی اروپا برای متقاضی میسر می‌گردد. شایان ذکر است مانند بسیاری از کشورهای اروپایی بعد از گذشت 5 سال متقاضیان می‌توانند اقامت دائم خود را اخذ نمایند.
مدت زمان دوره زبان در مجارستان
طول دوره‌ی آموزش زبان در کشور مجارستان دو ترم تحصیلی معادل یک سال می‌باشد که در این زمان فرصتی مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی و یا کاریابی در مجارستان و یا کشورهای اتحادیه اروپا از جمله آلمان می‌باشد.

قلعه بودا در مجارستان

قلعه بودا در مجارستان

هزینه دوره زبان در مجارستان

هزینه‌ی تحصیل در کالج‌های زبان مجارستان بین 2000 تا 2800 یورو به ازای هر ترم می‌باشد که علت این اختلاف قیمت به دلیل تفاوت بین شرایط و امکانات کالج‌های مختلف زبان در کشور مجارستان می‌باشد. علاوه بر هزینه کالج زبان آلمانی یا انگلیسی در مجارستان هزینه زندگی در مجارستان نیز باید مورد توجه متقاضیان قرار گیرد.
هزینه‌های زندگی در کشور مجارستان نسبت به سایر کشورهای اتحادیه پایین‌تر می‌باشد و مهم‌ترین این موارد عبارت‌اند از:

 • کرایه خانه مستقل نزدیک به کالج انتخابی بین 250 تا 450 یورو
 • هزینه‌ی رفت و آمد و خوراک حدود 200 یورو
 • سایر هزینه‌ها 100 یورو
 • بیمه‌ی درمانی برای دانشجویان سالیانه حدود 200 یورو می‌باشد.

هزینه‌های ذکر شده در ماه می‌باشد و بر اساس سبک زندگی هر کس می‌تواند کمتر و یا بیشتر شود.

هزینه زندگی و ثبت نام دوره های زبان فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه

خدمات موسسه علم افروز

 •  آماده‌سازی کلیه مدارک و رزومه و انگیزه نامه‌ی متقاضیان به‌طور تخصصی جهت اخذ پذیرش
 •  اخذ پذیرش از کالج مورد نظر متقاضی
 •  انجام کلیه مراحل انتقال پول و واریز شهریه کالج
 •  آماده‌سازی و ترجمه‌ی کلیه‌ی مدارک جهت اخذ ویزا
 •  اخذ ویزای یکساله ی دانشجو
 •  رزرو خوابگاه و یا خانه مستقل برای دانشجویان قبل از ورود به کشور مجارستان

ارائه‌ی خدمات کامل پس از ورود متقاضی به کشور مجارستان از جمله، همراهی نماینده ی موسسه در کشور مجارستان جهت ثبت‌نام، اخذ خوابگاه، آشنایی شهر، معرفی بانک جهت افتتاح حساب و سایر موارد مورد درخواست متقاضی.
توصیه می‌شود قبل از اقدام به هر عملی با مشاوران ما در موسسه‌ی علم افروز صحبت نمایید تا با واقعیت‌ها و شرایط واقعی پروسه‌ها آشنا شوید، و بتوانید به‌طور صحیح تصمیم‌گیری نمایید، مشاوران ما به‌طور رایگان آمادگی ارائه خدمات به شما را دارند.