موسسه حقوقی مهاجرتی علم‌ افروز

موسسه حقوقی و مهاجرتی علم افروز ارائه‌دهنده خدمات مشاوره مهاجرت به خارج از کشور به صورت کاملاً علمی و تخصصی است. تمامی فعالیت‌های موسسه حقوقی علم ‌افروز زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود. این موسسه دارای مجوز از کانون وکلای دادگستری بوده و کلیه امور مربوط به مشاوره مهاجرتی به صورت کاملاً رسمی و قانونی انجام می‌شود. بنابراین با توجه به پیچیدگی‌های روزافزون قوانین و مقررات در حوزه شنگن و اتحادیه اروپا، متقاضیان محترم می‌توانند با خیال آسوده انجام پروسه مهاجرتی خود را به وکلا و حقوقدانان کارآزموده این موسسه بسپارند.

 شایان ذکر است تیم مدیریتی و اجرایی این موسسه از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج از کشور در رشته‌های مختلف تشکیل شده است. این امر سبب می‌گردد مشاوره‌های تخصصی و واقع‌بینانه‌ای به متقاضیان عزیز ارائه شده تا آن‌ها بتوانند تصمیمی صحیح در راستای پیشبرد اهداف کاری و تحصیلی خود اخذ نمایند.

در پایان با افتخار اعلام می‌کنیم تمامی اطلاعات و مقالات این وب‌سایت توسط افراد باصلاحیت که سال‌ها در کشور مقصد زندگی نموده و به قوانین و شرایط آن کشور آشنایی کامل دارند نوشته و ارائه می‌گردد. بنابراین متقاضیان می‌توانند از تمامی مطالب سایت بهره برده و با خیال آسوده در راستای تحقق رؤیاهای خود گام بردارند.

02191302211
(ده خط ویژه)
ساعات پاسخگویی 9 الی 17