معرفی دوره‌های زبان در کشور فرانسه

دوره زبان فرانسه از متداولترین روش های مهاجرت به فرانسه بدون مدرک زبان است. با اخذ ویزای زبان فرانسه، متقاضیان میتوانند در فرانسه زبان یاد بگیردند و پس از دریافت مدرک وارد دانشگاه شوند. شایان ذکر است تحصیل در مقطع لیسانس و فوق‌لیسانس به زبان فرانسه در کشور فرانسه رایگان است. اما جهت ادامه تحصیل در این کشور نیاز به ارائه مدرک معتبر زبان فرانسه است.

از این رو متقاضیان تحصیل رایگان در فرانسه ترجیح می‌دهند تا جهت تقویت زبان خود در دوره‌های زبان در فرانسه شرکت کنند تا ضمن تقویت زبان در این کشور با فرهنگ غنی فرانسه و فرصت‌های تحصیلی پیش رو از نزدیک آشنا شده و بتوانند تصمیم صحیحی جهت انتخاب مسیر زندگی و شغلی خود بگیرند.
دوره‌های زبان در کشور فرانسه در دانشگاه‌ها و کالج‌های دولتی یا خصوصی برگزار می‌شود. به‌ صورت کلی این دوره‌ها به‌صورت ترمیک برگزار می‌شود و هر سال شامل 2 ترم 4.5 ماهه است.
دوره‌ها از سطح مبتدی (A1) آغاز شده و تا سطح حرفه‌ای (C2) ادامه پیدا می‌کند. با توجه به شرایط متقاضی امکان ثبت‌نام در دوره‌های مختلف وجود دارد.

مطابق با تجربیات پرونده‌های اقدام شده جهت اخذ پذیرش دوره‌های زبان فرانسه پیشنهاد می‌گردد که متقاضیان پس از ثبت‌نام اولیه در دوره‌ها برای اخذ ویزای دانشجویی یکساله کشور فرانسه اقدام کنند.

آشنایی با زبان فرانسه و شرایط عمومی دوره ها

بیش از 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در حدود 70 کشور در جهان زبان فرانسوی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است.
اجتماعات گویش‌کننده به فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند. اکثر گویش‌کنندگان بومی این زبان در کشور فرانسه‌اند. بقیه گویش‌کنندگان به‌طور عمده در کانادا، به‌ویژه کبک، نیو برانزویک و اونتاریو و نیز بلژیک، سوییس، لوکزامبورگ و مناطقی در ایالت مین آمریکا و لوییزیانا حضور دارند.
زبان فرانسه، به شکلی غیر‌ رسمی، زبان رسمی سیاست است. این زبان، یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد، دادگاه بین‌المللی لاهه، شورای اروپا، ناتو، صلیب سرخ، عفو بین‌الملل، پزشکان بدون مرز، کمیسیون اروپا و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و مراکز بین‌المللی جهان است.
تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص کبک را دارند بایستی مدرک زبان فرانسه را اخذ نمایند. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه به زبان فرانسوی را دارند می بایست مدارک لازمه را اخذ نمایند.

موزه لوور پاریس

موزه لوور بزرگترین موزه جهان در شهر پاریس

دوره های یادگیری زبان فرانسه

دوره های یادگیری زبان فرانسه در فرانسه جزو محبوب ترین دوره های خارج از کشور می باشد که برای متقاضیان آموزش زبان فرانسه مزایای زیادی دارد که از آنجمله می توان به یادگیری زبان فرانسه در محیطی فرانسوی زبان، بهره مندی از اساتید زبان فرانسوی، یادگیری با لهجه صحیح بدون ریسک در یادگیری آوا، اصوات و تلفظ، بهره مندی از بهترین متدهای آموزشی و معتبرترین منابع آموزشی، استفاده از همایش ها و سمینارهای محلی و یادگیری فرهنگ همگام با آموزش زبان فرانسه اشاره کرد.

از ویژگی منحصر بفرد کورس زبان فرانسه در کشور فرانسه که برای متقاضیان جذابیت بسیار بالایی ایجاد کرده هست اینست که امکان اخذ پذیرش در هر مقطع زمانی وجود دارد و متقاضی پس از تکمیل مدارک می تواند بین 3 تا 6 ماه بعد در کشور فرانسه حضور داشته باشد و پروسه آموزش زبان فرانسه را آغاز نماید. طول این دوره ها بین 4.5 ماه تا دو سال می باشد که متقاضی می تواند با توجه به نیاز خود دوره ی متناسب را انتخاب نماید. البته مشاوران موسسه در این زمینه راهنمایی های لازم را به متقاضی ارائه می دهند، تا متقاضی بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشد.
دوره زبان در فرانسه

دوره زبان فرانسه با حضور دانشجویان بین المللی

دوره زبان فرانسه در دانشگاه های کشور فرانسه که با حضور دانشجویان بین المللی برگزار میشود.

پیش‌نیازهای اخذ پذیرش در دوره‌های زبان فرانسه

جهت ثبت‌نام و اخذ پذیرش در دوره‌های زبان فرانسه در دانشگاه و یا کالج‌های معتبر کشور فرانسه و همچنین اخذ ویزای دانشجویی شرایط خاصی وجود دارد.

شرایط سنی متقاضی:
متقاضیان دارنده مدرک پیش‌دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید (پایان تحصیلات 12 ساله): حداکثر سن 24 سال تمام
متقاضیان دارنده مدرک کاردانی: حداکثر سن 26 سال تمام
متقاضیان دارنده مدرک کارشناسی : حداکثر سن 32 سال تمام
متقاضیان دارنده مدرک کارشناسی ارشد: حداکثر سن 39 سال تمام
گپ تحصیلی: میزان گپ تحصیلی از تاریخ اخذ آخرین مدرک تحصیلی حداکثر 6 سال (در صورتی که گپ تحصیلی بیشتر است باید با سابقه کار پوشش داده شود.)
اثبات تمکن مالی: اثبات تمکن مالی حداقل 7000 یورو بر اساس نرخ ارز در بازار آزاد
آشنایی نسبی با زبان فرانسه: جهت اخذ ویزای دوره زبان فرانسه ارائه مدرک زبان الزامی نیست. اما جهت افزایش شانس ویزا می‌بایست متقاضیان با زبان فرانسه در سطح A2 آشنایی داشته باشند.

مراحل پذیرش از کالج‌ زبان فرانسه جهت شرکت در دوره زبان فرانسه

اخد پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان در کشور فرانسه چند مرحله ظاهراً ساده دارد که البته ممکن است چالش‌هایی را بر سر راه شما قرار دهد. بنابراین می‌توانید از اولین مرحله تا زمانی که مجوز شرکت در کلاس‌های زبان فرانسه را دریافت کردید، از یک مشاور و وکیل مهاجرتی فرانسه کمک بگیرید. اما به طور معمول مراحل اخذ پذیرش و شرکت در دوره زبان فرانسه و دریافت مجوز اقامت در این کشور عبارتنداز:

– شناسایی کالج موردنظر: در اولین مرحله لازم است کالجی را شناسایی کنید که شرایط برگزاری دوره‌های زبان آن، با شرایط شما سازگار باشد. این شرایط شامل امکان پذیرش دانشجوی بین المللی، دولتی یا غیردولتی بودن کالج، شهریه، طول دوره و مدرک پایان دوره است.
– بررسی و فراهم کردن شرایط پذیرش: پس از اینکه کالج موردنظرتان را شناسایی کردید، باید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید. در وبسایت رسمی هر کالج شرایط پذیرش عنوان شده‌ است. همچنین در مورد ددلاین‌های ثبت‌نام و جزئیات دیگر نیز در وبسایت کالج موردنظر اطلاع کسب کنید. حالا لازم است که شرایط خواسته‌شده را فراهم کنید.
– پیش ثبت‌نام: در این مرحله معمولاً لازم است که در کالج پیش ثبت‌نام کنید. یعنی باید از طریق وبسایت دانشگاه یا کالج درخواست خود مبنی بر تحصیل در دوره زبان فرانسه را به دانشگاه اعلام کنید.
– دریافت ایمیل پذیرش اولیه از کالج: چنانچه شرایط اولیه شما با معیارهای کالج موردنظر هماهنگ باشد، در پروفایل کاربری شما در سایت دانشگاه نتیجه اعلام میشود و یک ایمیل از طرف دانشگاه به دستتان می‌رسد. در این ایمیل به شما اعلام می‌شود که پیش ثبت‌نام شما با موفقیت انجام گرفته‌است.
– پرداخت بیعانه: پس از اینکه پذیرش کالج به دستتان رسید، لازم است بیعانه دوره زبان مورد نظر را پرداخت کنید. این بیعانه deposit نامیده می‌شود. در برخی از دانشگاه ها و کالج ها پس از پرداخت بیعانه باید منتظر دریافت ایمیل دوم از طرف کالج موردنظر باشید. در این ایمیل سطح تسلط شما به زبان فرانسه ارزیابی می‌شود. متقاضیان موسسه با رهنمون های وکلای موسسه این مرحله را با موفقیت ۱۰۰ درصد پشت سر میگذارند.
دریافت نامه پذیرش: در این مرحله چنانچه سطح زبان فرانسه شما با الزامات کالج موردنظر یکی باشد، موفق به دریافت نامه پذیرش خواهید شد. در این نامه مجوز تحصیل شما در کالج فرانسه و یا پذیرش تحصیلی فرانسه برایتان ارسال می‌شود.
– اخذ خوابگاه و محل اسکان: یکی از چالش های بزرگ در کشور فرانسه رزرو خوابگاه است. با توجه به حجم دانشجویان بین المللی در این کشور رزرواسیون خوابگاه پروسه پیچیده و مشکلی است. نامه رزرواسون جهت اخذ ویزا میبایست به سفارت تحویل شود. رزرواسون خوابگاه به صورت تخصصی توسط موسسه انجام میشود.
– مراجعه به سفارت فرانسه: چه در ایران اقامت دارید و چه در هر کشور دیگری، لازم است که نامه پذیرش و رزرواسیون خود را به سفارت فرانسه ببرید. به این ترتیب ویزای شما که مجوز ورود به خاک فرانسه است صادر شده و در پاسپورت شما درج خواهد شد.
– تمدید ویزای یک ساله: چنانچه در طول دوره تحصیل خود موفق به دریافت مدرک B1 شدید، می‌توانید در یکی از دانشگاه‌های فرانسه ثبت‌نام کنید. راه دیگری که برای تمدید اقامت شما وجود دارد، استخدام در یک شرکت فرانسوی و دریافت مجوز کار است. درضمن شما می‌توانید با مدرک زبان فرانسه خود برای اخذ اقامت دائم استان کبک در کانادا اقدام کنید.
ازطرفی چنانچه موفق به دریافت مدرک B1 نشدید، می‌توانید ویزای خود را یک سال دیگر تمدید کرده و مدرک موردنظر را دریافت کنید.

** جهت آشنایی با کالج های زیان در کشور فرانسه مقاله کالج های زبان فرانسه را بخوانید در این مقاله لیستی از کالج ها ارائه شده است.

محوطه خوابگاه در دوره زبان فرانسه

محوطه خوابگاه در دوره زبان فرانسه، فرصتی برای گسترش تعاملات بین المللی

هزینه ثبت نام کورس های زبان فرانسه

هزینه ی شرکت در دوره زبان فرانسه بین 1000 تا 4000 یورو در سال می باشد که نسبت به مدت دوره و شهر و دانشگاه متغیر می باشد، بعد از پایان کورس زبان فرانسه و با توجه به سطح زبان دانشجو، متقاضیان تحصیل در فرانسه می توانند به صورت رایگان در دانشگاه های این کشور ادامه ی تحصیل بدهند و یا در صورت تمایل جذب بازار کار شوند.

مدارک موردنیاز برای پذیرش دوره زبان فرانسه

یکی از مراحل شرکت در دوره زبان فرانسه در کشور فراسه، گردآوری و ارسال مدارک به سازمان مهاجرت و سفارت فرانسه  است. هر کالجی در فرانسه ممکن است مدارک متفاوتی را جهت شرکت در کورس زبان فرانسه از شما درخواست کند. اما به طور معمول مدارکی که در پروسه پذیرش و اخذ ویزای دوره زبان  مورد نیاز است عبارتنداز:

– ۲ قطعه عکس
– پاسپورت با حداقل ۱ سال اعتبار
– کپی صفحه اول پاسپورت
– نامه پذیرش از کالج فرانسه
– ترجمه شناسنامه همراه با مهرهای تأیید و همچنین ارائه اصل و کپی آن
– ۲ نسخه تکمیل‌شده از فرم درخواست ویزای بلند مدت تحصیلی
– ترجمه رسمی رزومه یا CV به زبان فرانسوی و یا انگلیسی
– ترجمه رسمی انگیزه‌نامه به زبان فرانسوی و یا انگلیسی
– مدارک تحصیلی متناسب با مدرک تحصیلی متقاضی
– گواهی اشتغال به کار و یا تحصیل
– برگه مرخصی برای دریافت ویزای تحصیلی در صورت نیاز

مزایای یادگیری زبان در دانشگاه ها و کالج های فرانسه

دوره های زبان فرانسه در خارج یک فرصت طلائی برای افرادی می باشد که از پروسه ی یادگیری زبان در ایران خسته شده اند و قصد دارند با ورود به محیطی تازه پروسه یادگیری زبان را ادامه دهند و زندگی جدیدی را آغاز نمایند. از دیگر مخاطبان این دوره افرادی هستند که تمایل دارند از شرایطی خوبی برای زندگی در خارج از کشور برخوردار باشند و به دنبال پیشرفت تحصیلی و کاری در خارج کشور می باشند. مزایای اصلی این دوره ها عبارتند از:

  • یادگیری زبان در محیط فرانسوی زبان که سرعت و کیفیت یادگیری را به صورت چشمگیری افزایش می دهد و باعث میگردد زبان آموزان زبان فرانسوی را با لهجه بهتری فراگیرند.
  • هزینه بسیار مناسب شرکت در این دوره ها نسبت به هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه در داخل ایران.
  • مناسب بودن شرایط و هزینه های زندگی در فرانسه و همچنین امکان اخذ کمک هزینه های زندگی برای زبان آموزان و دانشجویان.
  • آشنایی با فرهنگ، آداب و رسوم و شرایط زندگی مردم فرانسه.
  • اخذ ویزای تحصیلی برای زبان آموز و اخذ ویزای همراه در صورت امکان.
  • از مهمترین مزیت این دوره میتوان به امکان ادامه تحصیل رایگان در تمامی رشته ها بعد از پایان دوره ی زبان دانست. به گونه ای که دانشجویان و متقاضیان ادامه ی تحصیل در تمامی مقاطع از دبیرستان به بالا می توانند به طور رایگان ادامه ی تحصیل دهند و اقامت کشور فرانسه را نیز اخذ نمایند.
  • در صورتی که متقاضیان تمایل به کار کردن داشته باشند می توانند وارد بازار کرد شوند و از آن طریق اقامت کشور فرانسه را اخذ نمایند.

شرایط شرکت در دورهها در فرانسه در مقایسه با کانادا

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار متخصص بر اساس سیستم امتیازدهی اکسپرس انتری (EXPRESS ENTRY) را دارند از این سیستم امتیازدهی اطلاع کامل دارند.

مطابق با آخرین سیستم امتیاز دهی اکسپرس انتری کانادا متقاضیانی که زبان فرانسه زبان اول آنهاست در صورت متاهل بودن حداکثر (128 امتیاز متقاضی اصلی و 32 امتیاز همسر) و در صورت مجرد بودن حداکثر (136 امتیاز) دریافت میکنند.
این در حالی است که با توجه به رقابت شدید در سیستم مهاجرتی اکسپرس انتری بسیاری از ایرانیان زبان فرانسه را به عنوان زبان دوم ارائه میکنند. مطابق با آخرین روش امتیازدهی در این حالت متقاضیانی که زبان فرانسه زبان دوم آنهاست در صورت متاهل بودن حداکثر 22 امتیاز و در صورت مجرد بودن حداکثر 24 امتیاز دریافت میکنند.

با این توضیح متقاضیانی که شرایط مطلوبی دارند و جهت مهاجرت به کانادا مصمم هستند به دنبال تقویت مهارت های مختلف زبان فرانسه و کسب امتیاز زبان فرانسه به عنوان زبان دوم هستند. در این میان افراد مختلف بنا به دلایل متعدد به دنبال گذراندن دوره زبان فرانسه در کشورهای کانادا یا فرانسه هستند. در ادامه اهم سوالات این افراد پاسخ داده میشود تا بتوانند تصمیم گیری صحیحی جهت شرکت در دوره های زبان فرانسه داشته باشند.

جامعه فرانسوی زبان فرانسه در مقایسه با کانادا

زبان فرانسوی به همراه زبان انگلیسی، دو زبان رسمی در کشور کانادا محسوب می‌شوند. زبان فرانسه، زبان مادری حدود ۶٫۶ میلیون کانادایی است. و اکثر فرانسوی‌زبانان کشور کانادا در استان کبک زندگی می‌کنند. با این توضیح و مطابق با سرشماری 2019 در کشور کانادا که جمعیت این کشور حدود 37 میلیون نفر است میتوان گفت زبان فرانوسوی زبان مادری حدود 18% از مردمان کاناداست.

زبان فرانسه، زبان مادری و رسمی در کشور فرانسه است و در نتیجه تمام جمعیت 67 میلیونی کشور فرانسه به آن مسلط هستند. این درحالی است که زبان فرانسه زبان مادری تنها 18 درصد از مردم کانادا است. شایان ذکر است اغلب این افراد در استان های کبک، آنتاریو و نیوبرانزویک زندگی میکنند.
نمایی از شهر کبک کانادا

نمایی از شهر کبک کانادا با بیشترین اجتماعات فرانسوی زبان

هزینه دوره های زبان فرانسه در فرانسه در مقایسه با کانادا

هزینه شرکت در دوره های زبان فرانسه بسته به شهر و آموزشگاه زبان فرانسه متفاوت است. در جدول زیر هزینه دوره های یکساله مقایسه شده است:

کشور میانگین شهریه ثبت نام دوره های زبان یکسال میانگین هزینه
فرانسه بین 1000 تا 4000 یورو در سال 2000 یورو
کانادا بین 9000 تا 14000 دلار کانادا در سال 11000 دلار کانادا

ویزای دورهای زبان فرانسه در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

با توجه به اینکه جهت شرکت در این دوره های بایستی ویزای تحصیلی دریافت کرد. و افرادی که ویزای دانشجویی (تحصیلی) دارند امکان استفاده از برخی از کمک هزینه های تحصیلی را دارند. به متقاضیان توصیه میشود جهت اطمینان از دریافت ویزا در دوره های حداقل یکساله ثبت نام نمایند.

شایان ذکر است سفارت فرانسه در ایران دایر است اما متقاضیان دوره های زبان فرانسه در کانادا باید جهت اخذ ویزا به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایند.

هزینه های زندگی در فرانسه در مقایسه با کانادا

هزینه زندگی در کشورهای مختلف بسته به سبک زندگی افراد و شهر محل اقامت متفاوت است. اما هزینه های زیر جهت آگاهی از میانگین هزینه های اقامت در دو کشور فرانسه و کانادا با فرض زندگی در خوابگاه است. شایان ذکر است این هزینه های شامل هزینه خوابگاه، هزینه غذا و حمل و نقل با استفاده از سرویس های حمل و نقل درون شهری است.

هزینه زندگی در اغلب شهرهای فرانسه به جز پاریس و لیون در حدود 350 تا 500 یورو در ماه است این در حالی است که هزینه زندگی در استان کبک کانادا که اغلب دوره های زبان فرانسه در آنجا ارائه میگردد در حدود 1100 تا 1500 دلار کانادا بسته به سبک زندگی افراد است

کمک هزینه دولتی در فرانسه در مقایسه با کانادا

فرانسه تنها کشور اروپایی است که در آن کلیه دانشجویان با هر ملیتی، می‌توانند از کمک های ویژه دولت برای هزینه مسکن بهره‌مند شوند. این کمک ها توسط توسط صندوق کمک هزینه خانواده (CAF) ارائه میگردد و میزان این کمک ها در حدود 40 درصد اجاره بهای مسکن دانشجو میباشد.

با توجه به اینکه متقاضیان دوره های زبان در کشور فرانسه ویزای دانشجویی دریافت میکنند امکان دریافت کمک هزینه مسکن برای آنها وجود دارد.
قیمت ملک در استراسبورگ فرانسه

استراسبورگ دومین شهر توریستی فرانسه

خدمات گروه مهاجرتی علم افروز جهت اخذ پذیرش در دوره های یادگیری زبان فرانسه

موسسه حقوقی علم افروز برای تمامی متقاضیان ویزای یکساله ی دانشجویی اخذ می نماید، ضمن اینکه تمامی فرآیند انجام کار از جمله اخذ پذیرش، اجاره ی خوابگاه، اخذ ویزای تحصیلی توسط موسسه به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای انجام میگیرد و متقاضیان تمامی هزینه ها را پس از انجام کار پرداخت می نمایند.

از این دوره ها می توان به عنوان یک فرصت طلایی برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل در فرانسه و یا کار کردن در خارج کشور را دارند اشاره کرد، این موسسه با توجه به علاقه روزافزون متقاضیان شرایط رفاهی همچون اخذ خوابگاه و منزل، ترنسفر فرودگاهی و آشنا کردن متقاضیان با محیط شهر و دانشگاه و خوابگاه را برای متقاضیان به محض ورود به کشور فرانسه باتوجه به درخواست متقاضی می تواند فراهم نماید تا متقاضیان با خیال راحت عازم سفر خود شوند.از آنجاکه هدف موسسه علم افروز فقط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی برای متقاضیان نمی باشد، برخود واجب می داند اطلاعات کامل، صحیح و واقع بینانه به دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور ارائه دهد. خواهشمند است قبل از تماس با گروه مهاجرتی علم افروز با موسسات دیگر صحبت نمایید تا تفاوت و کیفیت ارائه خدمات مشاوران و کارشناسان ما مشخص شود.

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی فرم درخواست مشاوره رایگان امور مهاجرتی را تکمیل و ارسال نمایید.

درخواست مشاوره رایگان مهاجرتی

با تکمیل فرم زیر مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند. (زمان تخمینی تکمیل فرم: ۳۰ ثانیه)

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

سوالات متداول

اخذ ویزای دوره‌ زبان فرانسه از لحظه شروع فرآیند ثبت نام و ارسال مدارک تا اخذ ویزا بین 3 تا 6 ماه زمان نیاز دارد. متقاضیان در پایان ویزای دانشجویی کشور فرانسه را دریافت می‌کنند. با ویزای دانشجویی تمامی حمایت دولتی کشور فرانسه به متقاضیان تعلق می‌گیرد.

مطابق با تجربیات پرونده‌های قبلی موسسه حقوقی علم افروز، متقاضیانی که آخرین مدرک تحصیلی آن‌ها کارشناسی (لیسانس) است با  حداکثر 32 سال سن و متقاضیانی که آخرین مدرک تحصیلی آن‌ها فوق‌لیسانس (کارشناسی ارشد) است با حداکثر 39 سال می‌توانند برای ثبت نام و اخذ ویزای دوره زبان فرانسه اقدام نمایند.

هزینه ی شرکت در دوره زبان در فرانسه بین 1000 تا 4000 یورو در سال می باشد که نسبت به مدت دوره و دانشگاه متغیر می باشد. شایان ذکر است تنها بخشی از این هزینه به عنوان بیعانه (deposit) پرداخت میشود و مابقی پس از اخذ ویزا و ورود به فرانسه پرداخت میشود.

دوره زبان در فرانسه بدون نیاز به مدرک زبان میباشد.  تمامی پروسه مهاجرت به فرانسه از طریق دوره زبان در مدت زمان حداکثر ۶ ماه انجام میشود.

بله. موسسه حقوقی علم افروز با رعایت شرایط خاصی پرونده‌های متقاضیان دوره زبان فرانسه را به صورت تضمینی انجام می‌دهد. تمامی هزینه‌ها در این پرونده‌ها پس از اخذ ویزا از متقاضی دریافت ‌می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه  تماس بگیرید.