آشنایی با زبان فرانسه

بیش از 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در حدود 70 کشور در جهان زبان فرانسوی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است.
اجتماعات گویش‌کننده به فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند. اکثر گویش‌کنندگان بومی این زبان در کشور فرانسه‌اند. بقیه گویش‌کنندگان به‌طور عمده در کانادا، به‌ویژه کبک، نیو برانزویک و اونتاریو و نیز بلژیک، سوییس، لوکزامبورگ و مناطقی در ایالت مین آمریکا و لوییزیانا حضور دارند.
زبان فرانسه، به شکلی غیر‌ رسمی، زبان رسمی سیاست است. این زبان، یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد، دادگاه بین‌المللی لاهه، شورای اروپا، ناتو، صلیب سرخ، عفو بین‌الملل، پزشکان بدون مرز، کمیسیون اروپا و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و مراکز بین‌المللی جهان است.
تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. روش های یادگیری فرانسه متفاوت است اما بهترین روش حضور زبان آموز در این کشور است.جهت مشاوره و اخذ راهنمایی فرم درخواست مشاوره رایگان امور مهاجرتی را تکمیل و ارسال نمایید.

موزه لوور پاریس

موزه لوور بزرگترین موزه جهان در شهر پاریس

دوره های زبان فرانسه در کشور فرانسه

یادگیری زبان فرانسه یکی از دلایل موفقیت دانشجویان و مهاجران در خارج از کشور است. یکی از بهترین روش های آموزش زبان فرانسه قرارگیری زبان آموز در محیط و تعامل با افرادی است که زبان فرانسه زبان مادری آنهاست. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص کبک را دارند بایستی مدرک زبان فرانسه را اخذ نمایند. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه به زبان فرانسوی را دارند می بایست مدارک لازمه را اخذ نمایند.

دوره های یادگیری زبان فرانسه در فرانسه جزو محبوب ترین دوره های خارج از کشور می باشد که برای متقاضیان آموزش زبان فرانسه مزایای زیادی دارد که از آنجمله می توان به یادگیری زبان فرانسه در محیطی فرانسوی زبان، بهره مندی از اساتید زبان فرانسوی، یادگیری با لهجه صحیح بدون ریسک در یادگیری آوا، اصوات و تلفظ، بهره مندی از بهترین متدهای آموزشی و معتبرترین منابع آموزشی، استفاده از همایش ها و سمینارهای محلی و یادگیری فرهنگ همگام با آموزش زبان فرانسه اشاره کرد.

از ویژگی منحصر بفرد این دوره ها که برای متقاضیان جذابیت بسیار بالایی ایجاد کرده هست اینست که امکان اخذ پذیرش در هر مقطع زمانی وجود دارد و متقاضی پس از تکمیل مدارک می تواند 2 ماه بعد در کشور فرانسه حضور داشته باشد و پروسه آموزش زبان فرانسه را آغاز نماید. طول این دوره ها بین 4 ماه تا یکسال می باشد که متقاضی می تواند با توجه به نیاز خود دوره ی متناسب را انتخاب نماید. البته مشاوران موسسه در این زمینه راهنمایی های لازم را به متقاضی ارائه می دهند، تا متقاضی بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشد.

همچین می توان به این نکته اشاره کرد که این موسسه باتوجه به وجود نمایندگی های متعدد خود در شهرهای مختلف فرانسه امکان اخذ پذیرش از شهر مورد درخواست متقاضی را دارد. این دوره های هزینه ای بین 1000 تا 3000 یورو دارند که در ادامه به آنها اشاره شده است.

پروسه ی یادگیری زبان فرانسه و شرکت در امتحانات بین المللی زبان و اخذ مدارک مورد نیاز می تواند بسیار وقت گیر و فرسایشی باشد. پروسه طولانی یادگیری زبان های خارجی با توجه به محیا نبودن محیط مناسب – عدم دسترسی به افرادی که زبان فرانسه زبان مادری آنهاست – بعد از مدتی باعث دلسردی افراد گردد.

گروه مهاجرتی علم افروز باتوجه به تجربه ی بالای خود در برگزاری این دوره ها جهت جلب رضایت متقاضیان به صورت تضمینی تمام مراحل را انجام می دهد و متقاضی تا قبل از اتمام کار و اخذ ویزا هزینه ای را بابت حق الزحمه به موسسه پرداخت نمی نماید، تمامی مراحل اعزام متقاضی تا اخذ ویزا به صورت تضمینی می باشد و متقاضی پس از اخذ ویزا حق الزحمه ی موسسه را پرداخت می نماید. این موسسه تنها موسسه ای می باشد که اخذ ویزای تحصیلی را به صورت تضمینی برای متقاضیان انجام می دهد و جهت اخذ ویزا هیچ لزومی به دانستن زبان فرانسه نمی باشد.

نظام آموزشی کشور فرانسه

کلاس آموزشی زبان فرانسه

هزینه دوره های زبان فرانسه در کشور فرانسه

هزینه ی شرکت در دوره های آموزش فرانسه بین 1000 تا 3000 یورو در سال می باشد که نسبت به مدت دوره و شهر و دانشگاه متغیر می باشد، بعد از پایان این دوره با توجه به یادگیری زبان متقاضیان می توانند به صورت رایگان ادامه ی تحصیل بدهند و یا در صورت تمایل جذب بازار کار شوند.

مزایای دوره های یادگیری زبان فرانسه در کشور فرانسه

دوره های زبان فرانسه در خارج یک فرصت طلائی برای افرادی می باشد که از پروسه ی یادگیری زبان در ایران خسته شده اند و قصد دارند با ورود به محیطی تازه پروسه یادگیری زبان را ادامه دهند و زندگی جدیدی را آغاز نمایند. از دیگر مخاطبان این دوره افرادی هستند که تمایل دارند از شرایطی خوبی برای زندگی در خارج از کشور برخوردار باشند و به دنبال پیشرفت تحصیلی و کاری در خارج کشور می باشند. مزایای اصلی این دوره ها عبارتند از:

  • یادگیری زبان در محیط فرانسوی زبان که سرعت و کیفیت یادگیری را به صورت چشمگیری افزایش می دهد و باعث میگردد زبان آموزان زبان فرانسوی را با لهجه بهتری فراگیرند.
  • هزینه بسیار مناسب شرکت در این دوره ها نسبت به هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه در داخل ایران.
  • مناسب بودن شرایط و هزینه های زندگی در فرانسه و همچنین امکان اخذ کمک هزینه های زندگی برای زبان آموزان و دانشجویان.
  • آشنایی با فرهنگ، آداب و رسوم و شرایط زندگی مردم فرانسه.
  • اخذ ویزای تحصیلی برای زبان آموز و اخذ ویزای همراه در صورت امکان.
  • از مهمترین مزیت این دوره میتوان به امکان ادامه تحصیل رایگان در تمامی رشته ها بعد از پایان دوره ی زبان دانست. به گونه ای که دانشجویان و متقاضیان ادامه ی تحصیل در تمامی مقاطع از دبیرستان به بالا می توانند به طور رایگان ادامه ی تحصیل دهند و اقامت کشور فرانسه را نیز اخذ نمایند.
  • در صورتی که متقاضیان تمایل به کار کردن داشته باشند می توانند وارد بازار کرد شوند و از آن طریق اقامت کشور فرانسه را اخذ نمایند.
برج ایفل و کشتی های تفریحی در رودخانه سن(Seine)

برج ایفل و کشتی های تفریحی در رودخانه سن (Seine)

خدمات گروه مهاجرتی علم افروز جهت اخذ پذیرش در دوره های یادگیری زبان فرانسه

گروه مهاجرتی علم افروز برای تمامی متقاضیان ویزای یکساله ی دانشجویی اخذ می نماید، ضمن اینکه تمامی فرآیند انجام کار از جمله اخذ پذیرش، اجاره ی خوابگاه، اخذ ویزای تحصیلی توسط موسسه به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای انجام میگیرد و متقاضیان تمامی هزینه ها را پس از انجام کار پرداخت می نمایند.

از این دوره ها می توان به عنوان یک فرصت طلایی برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل در فرانسه و یا کار کردن در خارج کشور را دارند اشاره کرد، این موسسه با توجه به علاقه روزافزون متقاضیان شرایط رفاهی همچون اخذ خوابگاه و منزل، ترنسفر فرودگاهی و آشنا کردن متقاضیان با محیط شهر و دانشگاه و خوابگاه را برای متقاضیان به محض ورود به کشور فرانسه باتوجه به درخواست متقاضی می تواند فراهم نماید تا متقاضیان با خیال راحت عازم سفر خود شوند.از آنجاکه هدف موسسه علم افروز فقط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی برای متقاضیان نمی باشد، برخود واجب می داند اطلاعات کامل، صحیح و واقع بینانه به دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور ارائه دهد. خواهشمند است قبل از تماس با گروه مهاجرتی علم افروز با موسسات دیگر صحبت نمایید تا تفاوت و کیفیت ارائه خدمات مشاوران و کارشناسان ما مشخص شود.

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی فرم درخواست مشاوره رایگان امور مهاجرتی را تکمیل و ارسال نمایید.