Project Description

ترجمه اسناد و مدارک

یکی از مراحل ابتدایی جهت اخذ پذیرش تحصیلی و یا اخذ ویزا آماده‌سازی و ترجمه مدارک تحصیلی و تائید مدارک می‌باشد، شایان ذکر است با داشتن آگاهی کامل در این مرحله می‌توان از صرف بسیاری از هزینه‌های جانبی و غیرضروری جلوگیری کرد. علاوه بر موارد فوق باید دانست که این مرحله تأثیر بسیار مهمی در راستای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی دانشجویان دارد.
مشاوران موسسه علم افروز با اشراف کامل و تجربه‌ی پیشین در این امر، کلیه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را به طور رایگان در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

ترجمه مدارک تحصیلی و آماده‌سازی مدارک

ترجمه مدارک تحصیلی و آماده‌سازی مدارک در دو مرحله انجام می‌گیرد:

مرحله‌ی اول جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌ها می‌باشد. متقاضیان ابتدا به ساکن می‌بایست با توجه به دانشگاه مورد درخواست خود لیست مدارک مورد نیاز برای ترجمه و همچنین دارالترجمه‌های مورد اعتماد کشور مورد نظر را از مشاور موسسه دریافت نمایند و خود به طور شخصی و یا از طریق موسسه نسبت به ترجمه اسناد و مدارک اقدام نمایند.

گام بعد آماده‌سازی مدارک مورد نیاز برای دانشگاه می‌باشد. این بخش تأثیر بسیار مهمی در اخذ پذیرش دارد و به دانشجویان اکیداً توصیه می‌شود در صورتی که در این امر تخصص کافی ندارند آن را به موسسه واگذار نمایند تا خللی در زمینه ی پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر نداشته باشند، این موارد عبارت‌اند از روزمه ی تحصیلی (CV)، انگیز نامه (SOP) و توصیه‌نامه‌ها(recommendations) .

مرحله‌ی دوم آماده‌سازی مدارک پس از اخذ پذیرش از دانشگاه و جهت اخذ ویزای دانشجویی می‌باشد که در این مرحله نیز مدارک باید با توجه به کشور مورد نظر آماده شود، آماده‌سازی بدون نقص مدارک در این مرحله موضوع بسیار مهمی می‌باشد؛ چرا که داشتن نواقص در مدارک می‌تواند باعث عدم صدور ویزای دانشجویی شود و تمامی هزینه‌ها و زحمات دانشجویان هدر رود.

هدف موسسه بین‌المللی علم افروز به ثمر رساندن تمامی زحمات در راستای تحقق درخواست متقاضی می‌باشد. به همین علت این موسسه در راستای ایجاد آسودگی خاطر متقاضیان تمامی مراحل را با بهره‌گیری از کارشناسان متعهد و باتجربه انجام می‌دهد

توجه:تمامی هزینه‌های موسسه پس از اخذ پذیرش یا اخذ ویزای تحصیلی از متقاضیان دریافت می‌شود تا هیچ‌گونه ریسکی متوجه متقاضیان نباشد.
چنانچه سؤالی دارید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.