Project Description

زندگی در خارج از ایران – پشتیبانی در کشور مقصد

زندگی در خارج از ایران با چالش های زیادی همراه است. با توجه به تجربیات موسسه‌ی بین المللی علم افروز یکی از دغدغه‌هایی که متقاضیان و یا خانواده‌ی آن‌ها برای مهاجرت به خارج از کشور با آن روبرو هستند فراهم شدن کارها به‌محض ورود به کشور مقصد می‌باشد. از آنجایی که متقاضیان وارد یک محیط جدید می‌شوند و تاکنون هیچ‌گونه آشنایی با آن نداشته‌اند می‌توان گفت این دغدغه بجا می‌باشد.

با توجه به مقدمه فوق موسسه علم افروز جهت رفع این دغدغه، قبل از سفر متقاضیان، تمام راهنمایی‌های لازم را طی برگزاری جلساتی ارائه می‌دهد تا متقاضیان به‌محض ورود به کشور مقصد بدانند که برای خوابگاه و محل اسکان کجا باید بروند و چه کارهایی لازم هست تا انجام دهند. شایان ذکر است سایر امور مربوطه از جمله ثبت‌نام در دانشگاه، افتتاح حساب بانکی و بیمه درمانی به طور کامل به متقاضیان آموزش داده می‌شود.

استقبال ار دانشجویان در کشور مقصد

موسسه علم افروز برای اطمینان خاطر بیشتر متقاضیانی که قصد زندگی در خارج از ایران را دارند، با هماهنگی همکاران خود در کشورهای مختلف امکان استقبال در فرودگاه‌های کشور مقصد را از دانشجویان فراهم نموده است. تا دانشجویان به محض ورود با همه‌ی شرایط آشنا شده و در انجام کارهایی مقدماتی شامل موارد ذکر شده راهنمایی دریافت نمایند.

مشاوران تحصیلی موسسه‌ی علم افروز در کشور مقصد همواره آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سؤالات متقاضیان در خصوص کلیه موارد مربوط به ثبت‌نام در دانشگاه‌ها، محل اسکان، تمدید ویزا، بیمه‌های درمانی،استفاده از سیستم های حمل و نقل عمومی،خرید مایحتاج روزانه، تهیه سیم کارت موبایل و برقراری اینترنت، دریافت ارز دانشجویی و سایر موارد مشابه می‌باشند و دانشجویان با آسودگی خیال می‌توانند خود را آماده‌ی سفر و ادامه‌ی تحصیل در کشور مقصد نمایند.

موسسه علم افروز تمامی متقاضیانی را که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور از طریق این موسسه اقدام می‌نمایند، در تمامی مراحل حمایت می‌نماید و آن‌ها را عضوی از خانواده بزرگ خود قلمداد می‌نماید.

چنانچه سؤالی دارید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.