Project Description

اخذ ویزای دانشجویی

برای کلیه دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل در یکی از مؤسسات آموزش عالی درکشورهای اروپایی هستند ويزاي دانشجويي صادر می‌شود. در واقع می‌توان گفت پس از اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر اروپایی، مهم‌ترین و شاید حساس‌ترین بخش از فرآیند پذیرش تحصیلی، اخذ ویزای دانشجویی است. با توجه به اینکه در نهایت هدف متقاضی ادامه تحصیل و یا یادگیری زبان خارجی در خارج از کشور می‌باشد، کار متقاضیان پس از این مرحله نهایی خواهد بود.

مراحل اخذ ويزاي دانشجويي

اخذ ويزاي دانشجويي توسط موسسه علم افروز در دو مرحله انجام می‌شود:

در مرحله‌ی اول مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت تکمیل می‌شود و کلیه موارد مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی از جمله تمکین مالی، سابقه‌ی کار و سایر موارد مورد نیاز، توسط مدیر بخش ویزای موسسه به متقاضیان ارائه می‌گردد.

در مرحله دوم شرایط و سؤالاتی که در روز مصاحبه و تکمیل مدارک متقاضی بایستی به آن‌ها پاسخ بدهد مرور می‌شود و راهنمایی‌های لازم به متقاضیان داده می‌شود تا بتوانند این مرحله را هم با موفقیت پشت سر بگذارند.

متقاضیانی که برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام کرده‌اند به خوبی می‌دانند که یکی از حساس‌ترین گام‌های پذیرش تحصیلی، اخذ ویزای دانشجویی است.چرا که گرفتن وقت سفارت با مشکلات زیادی همراه است. از سوی دیگر آگاهی از سؤالاتی است که متقاضی در روز مصاحبه بایستی پاسخ دهد. چه بسیارند دانشجویانی که به علت عدم آگاهی از قوانین و مقررات در این گام موفق به اخذ ويزاي دانشجويي نمی‌شوند.

با توجه به نکات فوق بایستی دقت داشت که زمان‌بندی رمز موفقیت می‌باشد. مشاوران موسسه علم افروز ضمن آگاهی داشتن از قوانین و مقررات جاری و ساری کشورهای مختلف، بر اساس تجارب قبلی خود متقاضیان را همراهی میکتتد تا بتوانند به‌آسانی این گام را پشت سر گذارده و مسیر موفقیت تحصیلی و کاری خود را هموار سازند.
چنانچه سؤالی دارید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.