Project Description

اخذ خوابگاه های دانشجویی

یکی از مواردی که می‌تواند باعث آسودگی خیال متقاضیان پس از اخذ پذیرش و دریافت ویزا شود، رزرو سوئیت دانشجویی و خوابگاه های دانشجویی است. این موضوع هم برای بسیاری از دانشجویان و هم برای خانواده‌ها حائز اهمیت است که محل اسکان مناسبی در کشور مقصد اجاره کنند. موسسه علم افروز پس از اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی برای متقاضیان، اقدام به اخذ خوابگاه های دانشجویی برای متقاضیان می‌نماید.

انواع خوابگاه های دانشجویی و سوئیت دانشجویی

در کشورهای اروپایی خوابگاه های دانشجویی انواع مختلفی دارند که عبارت‌اند از:

  • خوابگاه های دولتی
  • خوابگاه های خصوصی
  • منازل مسکونی

خوابگاه های دولتی معمولاً از لحاظ هزینه از تمامی خوابگاه ها ارزان‌تر می باشند. این خوابگاه ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آن‌ها فقط شامل یک اتاق با وسایل می‌باشد و سرویس بهداشتی و آشپزخانه در طبقات مشترک می‌باشد. برخی دیگر سرویس بهداشتی شخصی دارد و فقط آشپزخانه مشترک هست. در نهایت برخی از آن‌ها یک سوئیت دانشجویی کامل با سرویس بهداشتی و آشپزخانه می‌باشند.

خوابگاه های خصوصی نیز دارای مدل‌های مشابه با خوابگاه های دولتی می باشند. تنها تفاوت این است که کرایه آن‌ها با توجه به محل جغرافیایی و امکاناتی که به دانشجو ارائه می‌دهند اندکی بالاتر است.

موسسه‌ی علم افروز با توجه به درخواست متقاضی اقدام به عقد قرارداد با خوابگاه مورد نظر دانشجو می‌نماید و تمامی شرایط و امکانات خوابگاه برای متقاضی توضیح داده می‌شود و نهایتاً قرارداد منعقد می‌گردد. در نتیجه دانشجویان به محض ورود به کشور مورد نظر می‌توانند وارد خوابگاه شوند. شایان ذکر است با توجه به بالا بودن هزینه‌های اسکان موقت در کشورهای اروپایی این امر می‌تواند از هدر رفتن سرمایه‌های دانشجویان به هنگام ورود به کشور مقصد جلوگیری نماید.

تمام تلاش موسسه بین‌المللی علم افروز رقم زدن شرایطی می‌باشد که اولاً مورد قبول متقاضی بوده، ثانیاً دانشجویان در کمال آسودگی و راحتی امکانات مقتضی را دریافت نمایند.

چنانچه سوالی داردید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.