Project Description

اخذ بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های زندگی

از آنجایی که هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مقصد موضوع بسیار مهمی است دریافت بورسیه تحصیلی می‌تواند در انتخاب و تصمیم نهایی متقاضیان تأثیر بگذارد. از این رو موسسه بین‌المللی علم افروز با تکیه بر تجارب مشاوران خود، که بسیاری از آن‌ها فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های اروپایی هستند سعی دارد تا با ارائه مشاوره‌های رایگان در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در کشورهای مختلف، متقاضیان را در انتخاب گزینه مناسب یاری نماید.

شایان ذکر است موارد ذکر شده به‌طور دقیق از سوی کارشناسان تحصیل‌کرده در کشور مورد درخواست متقاضی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد؛ تا باعث جلوگیری از گمراه شدن متقاضیان شود. همچنین موسسه بین‌المللی علم افروز با توجه به رزومه‌ی تحصیلی متقاضی اقدام به اخذ انواع بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های زندگی برای متقاضیان می‌نماید تا بتواند حدالمقدور هزینه های زندگی و تحصیلی متقاضی در کشور مقصد را کاهش دهد.

دریافت کمک هزینه های زندگی

علیرغم باور عمومی که اخذ بورسیه تحصیلی را به‌عنوان راهکاری برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مقصد تلقی می‌کند. راه‌های بسیار دیگری برای پوشش این قبیل هزینه ها در کشورهای مختلف اروپایی وجود دارد.

کمک هزینه های زندگی شامل چندین بخش می‌شود که سعی بر آن است در خصوص دریافت تمامی بخش‌ها برای متقاضیان اقدام شود تا دانشجویان هنگام ورود به کشور مورد نظر از آن بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است تسهیلات و کمک هزینه هایی که برای دانشجویان در کشورهای مختلف دریافت می‌گردد متفاوت است. این کمک هزینه ها با توجه به کشور مقصد شامل موارد مختلفی ازجمله دریافت حقوق ماهانه، دریافت بسته‌های مواد غذایی، دریافت کارت تردد درون شهری رایگان، دریافت کمک هزینه‌ی مسکن و سایر کمک هزینه های مشابه می‌باشد.

توجه: موسسه‌ی علم افروز جهت کاهش هزینه های تحصیلی در خارج از کشور تمامی اقدامات لازم را برای تمامی متقاضیان انجام می‌دهد و بابت این موارد هیچ هزینه‌ی اضافه‌تری دریافت نمی‌نماید.
چنانچه سؤالی دارید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.