Project Description

ارائه مشاوره های تخصصی – مشاوره تحصیل در خارج از کشور

یکی از مهمترین حوزه های فعالیت موسسه علم افروز ارائه خدمات مشاوره تحصیل در خارج از کشور است. توضیح اینکه برای انجام هر کاری به نحو احسنت نیازمند آن هستیم تا از افراد با تجربه مشاوره دریافت نماییم. بهره‌گیری از مشاوران متخصص و متعهد در هر موضوعی امری اجتناب‌پذیر هست و می‌تواند از هدر رفتن زمان، انرژی و سرمایه افراد جلوگیری نماید. متأسفانه برخی از افراد با ارائه‌ی مشاوره‌های غیرواقع بینانه و با بزرگ‌نمایی‌های تبلیغاتی جهت جذب متقاضیان تحصیل در خارج از کشور اقدام می‌نمایند که این امر جز بی‌اعتمادی و هدر رفت سرمایه متقاضیان سودی ندارد.

به علت وجود خلاء اطلاعاتی و عدم وجود اطلاع رسانی مناسب به متقاضیان هر ساله شاهد هستیم که بسیاری از متقاضیان ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور راهی کشورهای کمتر توسعه‌یافته و یا دانشگاه‌های سطح پایین می‌شوند. این دانشجویان هزینه‌های زیادی را نیز صرف می‌نمایند در حالی که با دریافت مشاوره‌های تخصصی می‌توانند در بهترین دانشگاه‌ها و با کمترین هزینه‌ها و در بسیاری از موارد به‌صورت رایگان ادامه‌ی تحصیل دهند.

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوران موسسه علم افروز از دو جنبه به متقاضیان مشاوره‌های تخصصی ارائه می‌نمایند که عبارت‌اند از: مشاوره‌های تخصصی جهت انتخاب رشته و همچنین مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین کشور برای ادامه‌ی تحصیل متناسب با رزومه تحصیلی متقاضی. متقاضیان عزیز با دریافت این اطلاعات که به طور کاملاً دقیق و تخصصی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد می‌توانند بهترین انتخاب را جهت ادامه‌ی تحصیل خود داشته و آینده‌ی خود را به نحوی مطلوب رقم بزنند. بزرگ‌ترین هدف موسسه علم افروز موفقیت و دستیابی به هدف موردنظر متقاضی پس از پایان تحصیلات در کشور موردنظر می‌باشد و این موضوع می‌تواند بزرگ‌ترین افتخار و پاداش برای این موسسه به‌حساب آید.

متقاضیان محترم دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور می‌توانند به‌صورت حضوری و یا تلفنی از مشاوره‌های تیم تخصصی موسسه به‌طور رایگان بهره‌مند شوند. ما از متقاضیان تقاضا داریم پس از مشاوره از سایر مؤسسات با مشاورین ما تماس بگیرند تا کیفیت و تفاوت مشاوره‌ها را احساس نمایند.

چنانچه سؤالی دارید از طریق صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید.